Od kiedy tylko postanowiłam, że w naszym mieszkaniu królować będzie styl skandynawski, wręcz jak opętana przeglądam Pinterest w poszukiwaniu natchnienia. Moja tablica pęka w szwach jeśli chodzi o dekoracje do mieszkania i wszelkiego rodzaju pomysły na ustawienia mebli. Mój notatnik przepełniony jest planami i rysunkami naszego pokoju i obawiam się tylko pokazać go M., bo ten z pewnością na widok „niezbędnych” moim zdaniem dekoracji z pewnością złapie się za głowę (i za portfel). Nie wiem czy uda mi się zrealizować wszystkie moje plany, ale co do jednego jestem pewna – nie odpuszczę, póki nad łóżkiem nie powstanie moja własna galeria obrazów. 

Skąd pomysł na domową galerię?

Tak jak wspomniałam, pomysł powstał po przejrzeniu tysiąca zdjęć na Pinterest. Początkowo uważałam to za kolejne zagracenie ściany, jednak im więcej zdjęć obejrzałam, tym bardziej mi się taka galeria podobała. Aż w końcu znalazłam układ, który idealnie wpasuje się w wolną przestrzeń na naszej ścianie. I nie spocznę, póki nie będzie wyglądała idealnie.

Jakie obrazki będą w mojej galerii?

Z pewnością umieszczę tam ważniejsze zdjęcia z życia naszej rodziny. Być może dopasuję jeszcze jakieś moje grafiki. Nie omieszkam oprawić w ramkę ważniejszych dla mnie cytatów. Jednym słowem, wsadzam tam to, na co tylko mam ochotę. A najlepsze jest to, że całą galerię mogę z powodzeniem łatwo zmieniać. Wystarczy dobra drukarka, bądź wywołane zdjęcia i już!

Spójrzcie, jakie świetne przykłady domowych galerii udało mi się znaleźć w internecie. Od samego patrzenia chciałoby się zamieszkać w takim pokoju, prawda? Moim zdaniem, co jedna, to ładniejsza. Aż trudno byłoby się zdecydować na jeden układ.

domowa galeria obrazów 1 domowa galeria obrazów 2 domowa galeria obrazów 3

więcej inspirujących zdjęć znajdziecie na MOJEJ TABLICY na Pinterest.

A Wy w swoim mieszkaniu macie galerię obrazów?
Jeśli tak, to jakie zdjęcia w niej królują?