Powiem Wam szczerze, że nie wierzę w to, jak szybko ucieka mi teraz czas. Dopiero co wrzucałam na blog wpis z kalendarzem na grudzień, nad którym siedziałam cały dzień, by uzyskać to, co wyszło, a tu już styczeń. I zaczynamy od nowa! Nadchodzi czas zmian na lepsze. Mamy przed sobą kolejną czystą kartkę.

Znam wiele osób, które nic sobie nie robią z tego, że rozpoczyna się nowy rok. Dla nich to tylko zmiana cyferek w dacie. Dla mnie to zawsze niezwykły czas – taka trochę magia, która powoduje, że możemy zacząć od nowa. Pierwszy stycznia jest dniem, kiedy spisuje się postanowienia i bierze się za ich realizację. Ja w tym roku na spisanie moich marzeń mam nowy bullet journal – złoty, bo mam nadzieję, że ten kolor symbolizujący bogactwo, przyniesie mi szczęście. Mam zamiar planować w nim nasze M3, wklejać projekty i umawiać terminy prac remontowych. A wszystko to później pokażę Wam we wpisach organizacyjnych. Póki jednak nie mam za wiele planowania, bo żyjemy z dnia na dzień w wielkiej nieświadomości, czy wszystko się uda, więc postanowiłam za wiele nie wybiegać w przyszłość i oddaję Wam kolejną kartkę z kalendarza.

A że styczeń to czas zmian, to postanowiłam zaprojektować dwie wersje styczniowej kartki. Jedna absolutnie nowoczesna, z geometrycznymi wzorami, a druga bardziej romantyczna – z zimowymi choinkami, płatkami śniegu.

Którą wybieracie?

Ja zdecydowanie zaczynam myśleć już bardziej minimalistycznie pod kątem nowego mieszkania, więc o wiele bardziej podoba mi się wersja z trójkątami. Kiedy jednak pokazałam ją przyjaciółce, która jest moim najwierniejszym fanem i krytykiem, powiedziała: NIE! CHCĘ ZIMY i PŁAKTÓW ŚNIEGU! Nie mogłam jej nie posłuchać. Dla niej wszystko. No i tak oto zyskaliście dwie wersje na jeden kalendarz.

kalendarz z trójkątami – pobierz
kalendarz zimowy – pobierz

___________________

– kalendarz jest dostosowany do druku w formacie A4
– drukując, nie zapomnijcie o ustawieniu na drukarce najwyższej jakości druku
– kalendarz stworzyłam sama, co oznacza, że posiadam do niego wszelkie prawa, dlatego jeśli będziecie go używać i pokazywać publicznie, proszę o podlinkowanie do wpisu lub oznaczenie nas na zdjęciu