Ciąża to chyba jedyny czas, kiedy kobieta cieszy się z rosnącego brzucha i nie ma wyrzutów sumienia, że przybywa jej z miesiąca na miesiąc coraz więcej centymetrów w obwodzie. Jest to też okres, kiedy o wiele chętniej się fotografujemy, upamiętniając wszelkie zmiany zachodzące w ciele.
W tym celu, specjalnie dla ciężarnych zrobiłam coś, czego jeszcze nigdy nie robiłam – KARTY CIĄŻY.

Ja wiem, że wszystko zależy od punktu siedzenia, ale ciąża to moim zdaniem absolutnie wyjątkowy okres, który powinnyśmy celebrować, bo kto wie, kiedy (i czy w ogóle) będzie nam dane znów cieszyć się tym stanem. Przyznaję, że w poprzednich ciążach nie było takich rzeczy, które są dostępne teraz. Do głowy nikomu nie przyszło, by powstały takie karty z napisami do zdjęć. A teraz wystarczy mieć pieniądze, a można zakupić nawet personalizowane kocyki, by upamiętniać skończone przez nasze dziecko tygodnie, miesiące czy nawet lata. 

W swojej karierze grafika-samouka przeszłam przez wiele projektów. Niektóre cieszą się popularnością po dziś dzień – jak choćby tutorial na PERSONALIZOWANE SERDUSZKO, które będzie świetną ozdobą do dziecięcego pokoju. Chwilę pogłówkowałam nad wykonaniem tych kart ciąży, ale oto mamy efekt końcowy. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła powiedzieć, że i ten wpis pokochałyście.
Wiele osób pyta mi się, dlaczego tyle grafik robię za darmo, skoro na tym się zarabia czasem niemałe pieniądze. Opowiedź jest prosta – nie każdemu jak widać zależy na zarabianiu. Mam o wiele większą satysfakcję z tego, że mogę podzielić się z innymi swoimi pracami. I że się podobają. To o wiele cenniejsze niż pieniądze. Dlatego korzystajcie ;)

DROPBOX – POBIERZ KARTY CIĄŻY
DYSK GOOGLE – POBIERZ KARTY CIĄŻY

Informacje techniczne:

  • KARTY CIĄŻY przystosowane są do druku w formacie A5,
  • KARTY CIĄŻY stworzone są do darmowego pobierania,
  • pamiętajcie, by przed drukowaniem, ustawić najwyższą jakość druku na swoim sprzęcie,
  • KARTY CIĄŻY stworzyłam sama, dlatego posiadam do nich wszelkie prawa, dlatego jeśli będziecie ich używać i pokazywać publicznie, proszę o podlinkowanie do wpisu lub oznaczenie nas na zdjęciu (@tomitobi_com)

Jeżeli wpis z listami Wam się podoba,
udostępnijcie go dalej! 

 

Jeśli szukacie innych wpisów z grafiką do darmowego pobrania, odsyłam Was do działu GRAFIKA.

 

Dodaj komentarz