Jako dziecko chciałam podróżować po świecie. Odwiedzać inne kraje. Podziwiać zabytki, fotografować.
Kiedy byłam nastolatką chciałam za wszelką cenę wyprowadzić się z Polski. Nie widziałam perspektyw na życie w tym kraju. Ciągnęło mnie do ukochanej Anglii. Wizyta w Londynie przekonała mnie, że jest to wyjątkowe miasto. Marzyłam o nim przez długi czas.

Teraz wiem, że moje życie nigdzie nie wyglądałoby tak, jak tu, w tym mieście. W moim Poznaniu.
To tu wszystko się zaczęło. Tu poznali się moi rodzice, pobrali. Tu przyszłam na świat i wychowałam. Tu zaczęły się moje pierwsze miłości. Pierwsze imprezy z przyjaciółmi. Tu zaczęłam pracować. Aż w końcu tu poznałam mojego M. Tu wzięliśmy ślub. Tu urodzili się nasi chłopcy. Tu powstał pomysł na TOMITOBI.PL Jak nie traktować tego miasta z sentymentem? Jak nie chcieć tu zostać, kiedy to właśnie to miasto dało mi tak wiele?

Odwiedziłam w swoim życiu niejedno miasto, jednak żadne nie wzbudziło we mnie tyle emocji, co mój Poznań.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

Na zdjęciach możecie zobaczyć poznański Stary Rynek, przyozdobione ulice Poznania oraz Plac Wolności. Do dnia 21.12 w Poznaniu odbywa się tzw. Betlejem Poznańskie. Jest to kiermasz, na którym można kupić nie tylko łakocie, ale także wyroby rękodzielnicze, ozdoby świąteczne, wypić grzane wino czy obejrzeć rzeźby lodowe.

Serdecznie zapraszam i polecam!