Kiedy jeszcze byłam w ciąży, bardzo marzyła mi się sesja z brzuszkiem. Taka w pełni profesjonalna. Wiedziałam, że to moja ostatnia ciąża i chciałam ją w jakiś sposób uwiecznić. W czasie ciąży z Bobikiem, takie pomysły nie były mi w głowie. Jakoś nie przywiązywałam większej wagi do takich rzeczy. To pewnie wina młodego wieku. Niestety, pech chciał, że i w tej ciąży nie dane mi było zrobienie takich zdjęć. Wiedziałam jednak, że sesji tzw. noworodkowej nie odpuszczę! Trułam mojemu M. dziurę w brzuchu. Odkładałam każdy grosz, aż w sierpniu 2013 się udało!

 

Sesję zrobiła nam pani Joanna Zielińska. Efekty pierwszej sesji możecie podziwiać TU. Byliśmy i nadal jesteśmy nią zachwyceni. Nikogo więc nie dziwiło, że zdecydowaliśmy się na kolejną – tym razem z okazji roczku Tomka. Z tej okazji na blogu pojawił się wpis o tym, jak do takiej sesji się przygotować.

Nie ukrywam, że ta należała do trudniejszych. Z racji wielkich upałów jakie panowały w tym czasie w Poznaniu. Do tego sprawę utrudniał fakt, że Tomasz był od dawna dzieckiem chodzącym, więc ustawienie go do niektórych ujęć, okazał się niezwykłym wyzwaniem. Kiedy już udało nam się go w jakikolwiek sposób ustawić, przygotować siebie i sprzęt – BACH! Tom nagle wstawał i uciekał. Robił to tak zwinnie i szybko, że aparat nie nadążał ze zdjęciami.

Jeśli macie przekonanie, że sesja z roczniakiem to wyzwanie – spróbujcie sesji PODWÓJNEJ! Z czterolatkiem i roczniakiem na raz. Że pamięci na karcie wystarczyło, to cud. Dzieciaki jednak mają to do siebie, że kiedy jedno patrzy w prawo, drugie w lewo. Jeden idealnie na wprost, a drugi wymachuje rękoma zasłaniając twarze rodzicom. Jeden ma zły humor, a drugi przeciwnie – bawi się na całego. Z końcem dnia byliśmy wykończeni. Po powrocie do domu jedyne o czym marzyłam, to sen i chłodna kąpiel.

Przed Wami efekt naszej ciężkiej pracy. I niech Was nie zmylą te słodkie uśmiechy. Razem z M. robiliśmy z siebie wariatów za plecami Asi, by tylko chłopaki wykrzesali z siebie odrobinę uśmiechu ;)00100406314201202206706909109310210441040_4603059010528_7181014745184118959_n138

W CO UBRANI SĄ CHŁOPCY?

BIAŁE KOSZULKI POLO – H&M
KRÓTKIE JEANSOWE SPODENKI – H&M

STYLIZACJA NA SAMOCHODZIKU – NEXT

BODY W GRANATOWE PASKI – H&M

NIEBIESKI T-SHIRT ‚LITTLE BROTHER’ – H&M

BLUZY – KOSZULOVE.COM

13 komentarzy

  1. Ale z Was fajna rodzinka! Widać starania przyniosły efekty, bo na zdjęciach chłopaki wyglądają na bardzo zgranych :)

  2. http://szajba-mi-bije.blogspot.com Reply

    A jednak się udało mimo wielu niedogodsnosci . Sesja super , sama o takiej marzyłam.. cudne te zdjecia .:)

  3. najbardziej rozczula mnie to zdjęcie, gdzie Tobiasz daje Tomkowi buziaka w czoło – jest absolutnie fantastyczne!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: