Uwielbiam ten czas w roku. Niby listopad to taki ponury miesiąc, ale ja od zawsze zaczynam właśnie w tym okresie roku najintensywniejsze przygotowania do świąt. Już teraz myślę nad prezentami (w tym roku mam je już kupione praktycznie dla wszystkich), spisuję listy potrzebnych rzeczy do domowego kalendarza adwentowego i powoli puszczam świąteczne piosenki, by umilić sobie czas. Nic więc dziwnego, że na moim blogu jest tyle PRZYDASIÓW ŚWIĄTECZNYCH w zakładce DO DRUKU. Nic, tylko korzystać! Dziś kolej na ETYKIETY DO PREZENTÓW 2019.

Wczoraj, kiedy pojechałam z Tomkiem i Tośką do centrum, czułam, że święta tuż tuż. Cudownie patrzyło się, jak na Placu Wolności rozstawiane są piękne drewniane domki, które w okresie przedświątecznym będą wypełnione pysznościami, pięknymi rzeczami, które będziemy mogli zakupić jako prezent dla najbliższych. Buduje się wielkie koło młyńskie, które zawsze tak pięknie jest oświetlone – w tym roku nie podaruję i koniecznie się nim całą rodziną przejedziemy! Już nie mogę się doczekać świąt. Aż cała skaczę na myśl o nich. Chyba wizja pierwszych świąt z Tosią tak napawa mnie radością. Cała rodzina w komplecie w tak wyjątkowym dniu.

Świąteczne etykiety do prezentów

Jako świąteczny freak, już uruchamiam w głowie nowe projekty, którymi oczywiście dzielę się z Wami. Graficznie wyżywam się chyba w tym czasie najbardziej. Nie mogło więc w tym roku zabraknąć nowych etykiet i to w SZEŚCIU różnych wzorach do wyboru. 

Nie mogłam się zdecydować, które z nich publikować, a które zostawić tylko dla siebie, więc stwierdziłam, że dam Wam wszystko to, co mam. W tym toku mam dla Was etykietki, które mają miejsce na wpisanie imienia osoby, dla której przeznaczony będzie prezent. ale i są też takie, które mogą pełnić tylko rolę ozdoby – z samymi życzeniami: „Wesołych Świąt”. Możecie je przyczepić do prezentu, do paczki z piernikami, do słoika z konfiturami domowej roboty, do czego tylko macie tak naprawdę ochotę.

pobierz etykiety

pobierz etykiety

pobierz etykiety

pobierz etykiety

pobierz etykiety

pobierz etykiety

Volia! Ja już mam swoje ulubione i ciekawa jestem, które spodobały się Wam najbardziej.

Informacje techniczne:

  • etykiety świąteczne przystosowane są do druku w formacie A4,
  • etykiety stworzone są do darmowego pobierania,
  • pamiętajcie, by przed drukowaniem, ustawić najwyższą jakość druku na swoim sprzęcie,
  • etykiety świąteczne stworzyłam sama, dlatego posiadam do nich wszelkie prawa, dlatego jeśli będziecie ich używać i pokazywać publicznie, proszę o podlinkowanie do wpisu lub oznaczenie nas na zdjęciu (@tomitobi_com)

Jeżeli wpis z listami Wam się podoba, udostępnijcie go dalej! 

Jeśli szukacie innych wpisów z grafiką do darmowego pobrania, odsyłam Was do działu GRAFIKA. 

Jeśli będziecie korzystać z moich etykiet świątecznych oznaczajcie mnie na Instagramie (@tomitobi_com)
I niech magia świąt będzie z Wami! ;)

Leave a Reply