Od kiedy nasz starszy syn po raz pierwszy zetknął się z grą Angry Birds, w naszym domu trwa prawdziwa ptakomania. Co rusz odkrywamy nowe gry – obecnie jesteśmy na etapie fascynacji wersją STAR WARS. Nie ma dnia, żebyśmy nie usłyszeli choć przez chwilę znajomej melodyjki (para ra ra, para ra ra…) i chrumkania świń. Kiedy więc przyszła pora na zaplanowanie szóstych (na serio to już tyle?!) urodzin Bobika, nie mieliśmy wątpliwości, że to będzie przyjęcie-niespodzianka w stylu Angry Birds.

Inspiracji na urodziny w stylu Angry Birds nie musiałam za daleko szukać – tu jak zawsze pomaga Pinterest, gdzie wersji tego typu przyjęć jest chyba więcej niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Czego to Amerykanie nie wymyślą ;) Idąc więc ich śladem postanowiłam szybko uruchomić przeglądarkę w komputerze i wyszukać sklepów, które oferują ozdoby na przyjęcia dla dzieci. Zakupiłam już obrus, talerzyki, papierowe kubeczki i czapeczki. Do tego kilka serwetek i słomek. Wszystko z ptakami ma się rozumieć!

Jednak wciąż czegoś mi brakowało. Tak, jak o ozdoby na stół czy tort nie musiałam się martwić, tak niestety w kwestia idealnych bannerów zostawiała wiele do życzenia. Na całe szczęście wiem jak obchodzić się z Photoshopem i takie gotowe do wycięcia szablony postanowiłam zrobić sobie sama.

urodziny w stylu angry birds

A, że mam dobre serce, to postanowiłam się z Wami podzielić. Jestem pewna, że wśród moich czytelników są również mamy małych wielbicieli tych kolorowych i dzikich ptaszydeł. Gwarantuję, że wszystkie rzeczy możecie bezkarnie pobierać i pokazywać dzieciakom!

Do Waszej dyspozycji są większe i mniejsze bannery, które wystarczy wydrukować, przekłuć nitką i powiesić na ścianie bądź oknie, oraz małe okrągłe obrazki, które podklejone do patyczka lub wykałaczki można spokojnie wetknąć w muffinkę. Tanio, samodzielnie, a jak efektywnie!

Jako gratis dorzucam jeszcze znaleziony w sieci szablon na opakowania do popcornu. Nie radzę ich jednak drukować na zwykłej kartce. Tu przyda się grubszy arsenał. Ja planuję przetestować kartki z bloku technicznego. Jeśli już coś takiego robiliście i macie doświadczenie z tego typu drukami, dajcie znać w komentarzach. Przyda się pomoc ;)

OKRĄGŁE OBRAZKI DO MUFFINEK: BOMBA 1, BOMBA 2, ŚWINIA, RED 1, RED 2, ŻÓŁTY, BIAŁY, DZIOBATY 1, DZIOBATY 2

DUŻE BANNERY: NIEBIESKI, ŚWINIA, CZERWONY, ŻÓŁTY
MAŁE BANNERY: NIEBIESKI, ŚWINIA, CZERWONY, ŻÓŁTY
OPAKOWANIE NA POPCORN: TUTAJ

I jak się podobają ptakowe ozdoby? Ktoś będzie korzystał?
Oznaczcie nas na insta: http://instagram.com/tomitobi.com !

Powiedzcie jak Wam się podoba tego typu grafika? Może macie pomysły na kolejne tego typu wpisy?
Bohaterów jakich bajek kochają Wasze dzieci?

5 komentarzy

  1. tak sobie myślę, że zbliżają się drugie urodzinki Oliwierka i trzeba pomysłu szukać… ale co? jak? :) jeszcze kilka tygodni… mam czas? :)

  2. Czadowe <3 ja poproszę jakieś inspirację w stylu Star Wars :) mam w ten weekend i nie wiem co zrobić :)

  3. Pingback: URODZINY Z ANGRY BIRDS, CZYLI JAK SPRAWDZIŁY SIĘ OZDOBY DIY?

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: