Święta, Święta i po Świętach! Mam nadzieję, że nie tylko ja się z tego cieszę. Czuję, że mój żołądek zdecydowanie za bardzo obciążony jest nadprogramową ilością sernika i czekoladowego ciasta z kremem śmietankowym. A z kuchni non stop słyszę, jak woła mnie gotowana babka! Chyba nadszedł czas, by powiedzieć sobie dość i przejść na jakiś detoks. Pewnie nie jestem jedyna, co? No przyznajcie się, ile z Was myśli w podobny sposób? Ile to dni zostało do lata?

A wszystko to piszę leżąc wygodnie na kanapie, w typowym domowym dresie matki polki, absolutnie bez makijażu, z kubeczkiem (ciut za zimnej) kawy, stojącym obok na stoliku. Miałam ochotę jeszcze podjeść sobie to wspomniane wcześniej czekoladowe ciasto, ale krótka przerwa po obiedzie chyba mi się należy. Kilkanaście minut po tym, jak napisałam to zdanie, po opróżnieniu ostatniej pralki i ułożeniu naczyń ze zmywarki, bezczelnie wyjęłam ostatni kawałek ciasta i pochłonęłam w kilku kęsach. Typowa ja! No bo jak tu przeciwstawić się takiej pokusie, która siedzi ci w głowie i drąży wielką dziurę, hę? No, ale przecież można wszystko zacząć jutro od nowa ;) A że kwiecień ma dość duuużo dni, to dlaczego nie przełożyć diety choć o jeden dzień później? Czasem wydaje mi się, że w mojej głowie oprócz podstawowych emocji jest dodatkowy stwór o imieniu ZACHCIANKA i ostatnio za często wciska guzik ZJEDZ.

Ale nim przecież możemy zająć się innego dnia. Wszystko dokładnie opisałam we wpisie
o planach na poprawę mojego samopoczucia.

Jak widzicie, planner na kwiecień 2018, wygląda inaczej niż te, które mogliście pobierać w poprzednich miesiącach. Niestety ilość tygodni w tym miesiącu zmusiła mnie do małych poprawek, ale muszę przyznać, że w sumie chyba wyszło to na dobre. Kratki mają więcej miejsca do pisania, a sam planner jest chyba o wiele bardziej czytelny.

pobierz kalendarz na kwiecień 2018

– planner jest dostosowany do druku w formacie A4
– drukując, nie zapomnijcie o ustawieniu na drukarce najwyższej jakości druku
– planner stworzyłam sama, co oznacza, że posiadam do niego wszelkie prawa, dlatego jeśli będziecie go używać i pokazywać publicznie, proszę o podlinkowanie do wpisu lub oznaczenie nas na zdjęciu

Zachęcam do odwiedzenia działu GRAFIKA, gdzie znajdziecie plakaty i inne „przydasie”.

Będzie mi miło, jeśli korzystając z moich prac i udostępniając je publicznie, oznaczycie mnie, jako ich autora.